BLE32PN300SN1L
DigiKey raktári szám
490-9566-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-9566-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-9566-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLE32PN300SN1L
Leírás
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Részletes leírás
30 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1210 (3225 metrikus) 10A 1,6mohm
EDA / CAD modellek
BLE32PN300SN1L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
10A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,6mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,087" (2,20mm)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Impedancia / frekvencia
30 Ohms @ 100 MHz