HFP322520PF-300T100
DigiKey raktári szám
4816-HFP322520PF-300T100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
4816-HFP322520PF-300T100CT-ND - Vágott szalag (CT)
4816-HFP322520PF-300T100DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFP322520PF-300T100
Leírás
FERRITE BEAD 30 OHM 1210 1LN
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
30 Ohms 1 Ferritgyöngy 1210 (3225 metrikus) 10A 1,6mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
10A
Gyártó
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
1,6mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1210 (3225 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vonalak száma
1
Max. magasság
0,087" (2,20mm)
Impedancia / frekvencia
30 Ohms @ 100 MHz
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)