BLE18PK160SN1D
DigiKey raktári szám
490-BLE18PK160SN1DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-BLE18PK160SN1DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-BLE18PK160SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLE18PK160SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 16 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
16 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 5A 12mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLE18PK160SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
5A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
12mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
16 Ohms @ 100 MHz