1255AY-100M=P3 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 1255AY-100M=P3 |
Leírás | FIXED IND 10UH 2.9A 47 MOHM SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.9 A 47mohm Nem standard |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 1255AY-100M=P3 modellek |
Kategória | Telítési áram 3,1A |
Gyrt. | Árnyékolás árnyékolt |
Sorozat | Egyenáramú ellenállás (DCR) 47mohm |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Üzemi frekvencia 100 kHz |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja Felületszerelt |
Típus Ferritmagos, huzaltekercselésű | Tokozás Nem standard |
Mag anyaga | Méretek 0,248" H. x 0,248" Sz. (6,30mm x 6,30mm) |
Induktivitás | Max. magasság (beültetve) 0,177" (4,50mm) |
Tűrés ±20% | Alap típusszám |