BWVS00606045100M00
DigiKey raktári szám
553-BWVS00606045100M00TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
553-BWVS00606045100M00CT-ND - Vágott szalag (CT)
553-BWVS00606045100M00DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BWVS00606045100M00
Leírás
FIXED IND 10UH 2.7A 57 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 µH árnyékolt Induktor 2.7 A 57mohm Nem standard
Kategória
Telítési áram
4,5A
Gyrt.
Árnyékolás
árnyékolt
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR)
57mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi frekvencia
100 kHz
Mag anyaga
Rögzítés módja
Felületszerelt
Induktivitás
Tokozás
Nem standard
Tűrés
±20%
Méretek
0,236" H. x 0,236" Sz. (6,00mm x 6,00mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,185" (4,70mm)