1255AY-100M=P3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Pulse Electronics
Raktáron: 8 403
Adatlap
Similar
Pulse Electronics
Raktáron: 0
Adatlap
10 µH árnyékolt Ferritmagos, huzaltekercselésű Induktor 2.9 A 47mohm Nem standard