MPL-AY1265-R56
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AY1265-R56TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AY1265-R56CT-ND - Vágott szalag (CT)
1589-MPL-AY1265-R56DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AY1265-R56
Leírás
FIXED IND 560NH 31A 1.1 MOHM SMD
Részletes leírás
560 nH Nem árnyékolt öntött Induktor 31 A 1,1mohm 2-SMD, J-kivezetés
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,1mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,531" H. x 0,496" Sz. (13,50mm x 12,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Telítési áram
58A