MPL-AY1265-R47
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AY1265-R47TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AY1265-R47
Leírás
FIXED IND 470NH 33A 0.89 MOHM
Részletes leírás
470 nH Nem árnyékolt öntött Induktor 33 A 0,89mohm 2-SMD, J-kivezetés
Egyenáramú ellenállás (DCR)
0,89mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Üzemi frekvencia
100 kHz
Méretek
0,531" H. x 0,496" Sz. (13,50mm x 12,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Telítési áram
64A