0500798000-12-V6-D
DigiKey raktári szám
0500798000-12-V6-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-12-V6-D
Leírás
12" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
Vevői azonosító
Részletes leírás
lila 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Szín
lila
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 20
Más szín
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 1163
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Raktáron: 79
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Raktáron: 938
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
Raktáron: 9
3" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
4" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
5" PRE-CRIMP 1853 VIOLET
6" PRE-CRIMP 1853 VIOLET