0500798000-12-N6-D
DigiKey raktári szám
0500798000-12-N6-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-12-N6-D
Leírás
12" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Vevői azonosító
Részletes leírás
barna 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Szín
barna
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 1193
12" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Raktáron: 79
12" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Raktáron: 1040
12" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Raktáron: 938
12" PRE-CRIMP 1853 RED
Raktáron: 568
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1853 BROWN
3" PRE-CRIMP 1853 BROWN
4" PRE-CRIMP 1853 BROWN
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
6" PRE-CRIMP 1853 BROWN