0500798000-08-W8-D
DigiKey raktári szám
0500798000-08-W8-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-08-W8-D
Leírás
8" PRE-CRIMP 1852 WHITE
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 28AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 8,00" (203,20mm)
Kategória
Vezetékméret
28AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
fehér
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
35,4µin (0,90µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Áramvezetők száma
1
Hossz
8,00" (203,20mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 347
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Raktáron: 324
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Raktáron: 10
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Raktáron: 0
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Raktáron: 390
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Raktáron: 0
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1852 WHITE
Raktáron: 440
3" PRE-CRIMP 1852 WHITE
Raktáron: 322
4" PRE-CRIMP 1852 WHITE
Raktáron: 50
5" PRE-CRIMP 1852 WHITE
6" PRE-CRIMP 1852 WHITE