0500798000-08-R8-D
DigiKey raktári szám
0500798000-08-R8-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-08-R8-D
Leírás
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 28AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 8,00" (203,20mm)
Kategória
Vezetékméret
28AWG
Szín
piros
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
8,00" (203,20mm)
További információk
Raktáron: 1 310
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Raktáron: 324
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Raktáron: 10
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Raktáron: 0
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
Raktáron: 390
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 50
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 808
4" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 978
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 260
6" PRE-CRIMP 1852 RED