0500798000-05-R6
DigiKey raktári szám
0500798000-05-R6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-05-R6
Leírás
5" PRE-CRIMP 1853 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 5,00" (127,00mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Szín
piros
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
5,00" (127,00mm)
Más szín
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 62
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Raktáron: 0
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Raktáron: 0
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1853 RED
3" PRE-CRIMP 1853 RED
4" PRE-CRIMP 1853 RED
Raktáron: 410
6" PRE-CRIMP 1853 RED
8" PRE-CRIMP 1853 RED