0500798000-05-L6
DigiKey raktári szám
0500798000-05-L6-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500798000-05-L6
Leírás
5" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 26AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 5,00" (127,00mm)
Kategória
Vezetékméret
26AWG
Szín
kék
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
5,00" (127,00mm)
Más szín
5" PRE-CRIMP 1853 BLACK
Raktáron: 62
5" PRE-CRIMP 1853 BROWN
Raktáron: 0
5" PRE-CRIMP 1853 GREEN
Raktáron: 0
5" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
5" PRE-CRIMP 1853 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1853 BLUE
3" PRE-CRIMP 1853 BLUE
Raktáron: 589
4" PRE-CRIMP 1853 BLUE
6" PRE-CRIMP 1853 BLUE
8" PRE-CRIMP 1853 BLUE