0500588000-08-R8-D
DigiKey raktári szám
0500588000-08-R8-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500588000-08-R8-D
Leírás
8" PRE-CRIMP 1852 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 28AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 8,00" (203,20mm)
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
8,00" (203,20mm)
További információk
Raktáron: 270
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
8" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Raktáron: 550
8" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Raktáron: 0
8" PRE-CRIMP 1852 BROWN
Raktáron: 0
8" PRE-CRIMP 1852 GREEN
8" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1852 RED
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 387
4" PRE-CRIMP 1852 RED
5" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED