0500588000-05-R8-D
DigiKey raktári szám
0500588000-05-R8-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0500588000-05-R8-D
Leírás
5" PRE-CRIMP 1852 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 28AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 5,00" (127,00mm)
Kategória
Vezetékméret
28AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
piros
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
35,4µin (0,90µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Áramvezetők száma
1
Hossz
5,00" (127,00mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
5" PRE-CRIMP 1852 BLACK
Raktáron: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BLUE
Raktáron: 0
5" PRE-CRIMP 1852 BROWN
5" PRE-CRIMP 1852 GREEN
5" PRE-CRIMP 1852 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP 1852 RED
3" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 387
4" PRE-CRIMP 1852 RED
6" PRE-CRIMP 1852 RED
Raktáron: 250
8" PRE-CRIMP 1852 RED