0460121141-11-L0-D
DigiKey raktári szám
0460121141-11-L0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0460121141-11-L0-D
Leírás
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 20AWG Átkötő vezeték Tű - tű ón 11,0" (279,4mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
kék
Vezetékvégek
Tű - tű
Hossz
11,0" (279,4mm)
Más szín
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Raktáron: 0
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 BLUE
3" PRE-CRIMP A2040 BLUE
4" PRE-CRIMP A2040 BLUE
5" PRE-CRIMP A2040 BLUE
6" PRE-CRIMP A2040 BLUE