0460121141-11-A0-D
DigiKey raktári szám
0460121141-11-A0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0460121141-11-A0-D
Leírás
11" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 20AWG Átkötő vezeték Tű - tű ón 11,0" (279,4mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
narancssárga
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Tű - tű
Áramvezetők száma
1
Hossz
11,0" (279,4mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
11" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Raktáron: 0
11" PRE-CRIMP A2040 BROWN
11" PRE-CRIMP A2040 GREEN
11" PRE-CRIMP A2040 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040 ORANGE