0457501111-12-B9-D
DigiKey raktári szám
0457501111-12-B9-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0457501111-12-B9-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Szín
fekete
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2064 BLACK
3" PRE-CRIMP A2064 BLACK
4" PRE-CRIMP A2064 BLACK
5" PRE-CRIMP A2064 BLACK
6" PRE-CRIMP A2064 BLACK