0457501111-12-A9-D
DigiKey raktári szám
0457501111-12-A9-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0457501111-12-A9-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
narancssárga
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
100,0µin (2,54µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Áramvezetők száma
1
Hossz
12,0" (304,8mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2064 ORANGE