0430310003-12-G0
DigiKey raktári szám
0430310003-12-G0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430310003-12-G0
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Vevői azonosító
Részletes leírás
zöld 20AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
zöld
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 20
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 10
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Raktáron: 230
4" PRE-CRIMP A2040G GREEN
5" PRE-CRIMP A2040G GREEN
6" PRE-CRIMP A2040G GREEN