0430310003-12-A0
DigiKey raktári szám
0430310003-12-A0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430310003-12-A0
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 20AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
narancssárga
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 10
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Raktáron: 20
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE