0430310002-12-R2
DigiKey raktári szám
0430310002-12-R2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430310002-12-R2
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 22AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Szín
piros
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Raktáron: 250
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016R RED
3" PRE-CRIMP A2016R RED
Raktáron: 550
4" PRE-CRIMP A2016R RED
5" PRE-CRIMP A2016R RED
6" PRE-CRIMP A2016R RED