0430310002-12-B2
DigiKey raktári szám
0430310002-12-B2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430310002-12-B2
Leírás
12" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Vevői azonosító
Részletes leírás
fekete 22AWG Átkötő vezeték Tű - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
22AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
fekete
Csomagolás
Ömlesztve
Érintkező bevonatának vastagsága
15,0µin (0,38µm)
Alkatrész státusza
Aktív
Sorok száma
1
Vezetékvégek
Tű - kábel (kerek)
Áramvezetők száma
1
Hossz
12,0" (304,8mm)
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 250
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
12" PRE-CRIMP A2016A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016G GREEN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2016L BLUE
12" PRE-CRIMP A2016N BROWN
12" PRE-CRIMP A2016R RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2016B BLACK
3" PRE-CRIMP A2016B BLACK
Raktáron: 365
4" PRE-CRIMP A2016B BLACK
5" PRE-CRIMP A2016B BLACK
6" PRE-CRIMP A2016B BLACK