0430300003-12-W0
DigiKey raktári szám
0430300003-12-W0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300003-12-W0
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Érintkező bevonata
arany
Sorozat
Szín
fehér
Érintkező bevonatának vastagsága
30,0µin (0,76µm)
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 420
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 565
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
Raktáron: 270
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Raktáron: 90
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE
6" PRE-CRIMP A2040W WHITE