0430300003-03-W0
DigiKey raktári szám
0430300003-03-W0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300003-03-W0
Leírás
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Vevői azonosító
Részletes leírás
fehér 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) arany 3,00" (76,20mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
fehér
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Hossz
3,00" (76,20mm)
További információk
Raktáron: 90
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE
4" PRE-CRIMP A2040W WHITE
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE
6" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Raktáron: 315
8" PRE-CRIMP A2040W WHITE