0430300001-12-R0-D
DigiKey raktári szám
0430300001-12-R0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300001-12-R0-D
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
piros
Érintkező bevonatának vastagsága
40,0µin (1,02µm)
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 190
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
Raktáron: 110
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Raktáron: 700
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED