0430300001-03-R0-D
DigiKey raktári szám
0430300001-03-R0-D-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0430300001-03-R0-D
Leírás
3" PRE-CRIMP A2040R RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - aljzat ón 3,00" (76,20mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
piros
Érintkező bevonatának vastagsága
40,0µin (1,02µm)
Vezetékvégek
Aljzat - aljzat
Hossz
3,00" (76,20mm)
További információk
Raktáron: 700
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Raktáron: 1140
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED
8" PRE-CRIMP A2040R RED