0190700014-18-V9
DigiKey raktári szám
0190700014-18-V9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0190700014-18-V9
Leírás
18" JUMPER 3075 VI001 VIOLET
Vevői azonosító
Részletes leírás
lila 18AWG Átkötő vezeték Szemes saru (#8 stud) - kábel ón 18,0" (457,2mm)
Kategória
Vezetékméret
18AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
lila
Csomagolás
Ömlesztve
Sorok száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Áramvezetők száma
1
Vezetékvégek
Szemes saru (#8 stud) - kábel
Alap típusszám
Hossz
18,0" (457,2mm)