RA3-242005D/SMD
DigiKey raktári szám
945-RA3-242005D/SMD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RA3-242005D/SMD
Leírás
DC DC CONVERTER 20V 5V 3W
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 2 Kimenet 20V -5V 75mA, 300mA 21,6V - 26,4V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RA3-242005D/SMD modellek
Kategória
Feszültség - 2. kimenet
-5V
Gyrt.
Max. kimeneti áram
75mA, 300mA
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
3 W
Csomagolás
Csőtár
Szigetelési feszültség
5.2 kV
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Típus
leválasztott modul
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenetek száma
2
Hatásfok
81%
Bemeneti feszültség (min.)
21,6V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
26,4V
Tokozás
16-SMD modul, 6 kivezetés
Feszültség - 1. kimenet
Méretek
0,92" H. x 0,59" Sz. x 0,33" M. (23,4mm x 15,0mm x 8,5mm)