0039000038-12-R0
DigiKey raktári szám
0039000038-12-R0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000038-12-R0
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Szín
piros
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)
További információk
Raktáron: 382
A további beérkező áruk ellenőrzése
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 78
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Raktáron: 321
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Raktáron: 404
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Raktáron: 260
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 RED
Raktáron: 0
3" PRE-CRIMP A2040 RED
4" PRE-CRIMP A2040 RED
5" PRE-CRIMP A2040 RED
6" PRE-CRIMP A2040 RED