0039000038-12-A0
DigiKey raktári szám
0039000038-12-A0-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0039000038-12-A0
Leírás
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 20AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Kategória
Vezetékméret
20AWG
Gyártó
Molex
Érintkező bevonata
ón
Sorozat
Szín
narancssárga
Csomagolás
Ömlesztve
Sorok száma
1
Alkatrész státusza
Aktív
Áramvezetők száma
1
Vezetékvégek
Aljzat - kábel (kerek)
Alap típusszám
Hossz
12,0" (304,8mm)
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 260
A további beérkező áruk ellenőrzése
Hozzáadott értékű termék
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
Raktáron: 78
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
Raktáron: 321
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
Raktáron: 404
12" PRE-CRIMP A2040 RED
Raktáron: 382
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Raktáron: 97
3" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Raktáron: 0
4" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
6" PRE-CRIMP A2040 ORANGE