0002061101-12-V9
DigiKey raktári szám
0002061101-12-V9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0002061101-12-V9
Leírás
12" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
Vevői azonosító
Részletes leírás
lila 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Szín
lila
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
10" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2103 VIOLET