0002061101-12-A9
DigiKey raktári szám
0002061101-12-A9-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
0002061101-12-A9
Leírás
12" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
Vevői azonosító
Részletes leírás
narancssárga 18AWG Átkötő vezeték Aljzat - kábel (kerek) ón 12,0" (304,8mm)
Szín
narancssárga
Hossz
12,0" (304,8mm)
Más szín
12" PRE-CRIMP A2103 BLACK
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BLUE
Raktáron: 0
12" PRE-CRIMP A2103 BROWN
12" PRE-CRIMP A2103 GREEN
12" PRE-CRIMP A2103 RED
Más hossz
2" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
3" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
4" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
10" PRE-CRIMP A2103 ORANGE
5" PRE-CRIMP A2103 ORANGE