ZASWA2-50DR-FA+
DigiKey raktári szám
3157-ZASWA2-50DR-FA+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZASWA2-50DR-FA+
Leírás
ABSORPTIVE SPDT, SSS, DC -50 GHZ
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF kapcsoló IC Mobilhálózat, ISM, WCDMA, WiMAX SPDT 50ohm
Kategória
Beiktatási veszteség
3dB
Gyártó
Mini-Circuits
Teszt frekvencia
5GHz
Csomagolás
Tálca
P1dB
23dBm
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
50ohm
RF típusa
Mobilhálózat, ISM, WCDMA, WiMAX
Tápfeszültség
-5V, 5V
Topológia
Abszorptív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Áramkör
SPDT
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Frekvenciatartomány
0Hz ~ 5GHz