ZASW-2-50DRA+
DigiKey raktári szám
3157-ZASW-2-50DRA+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ZASW-2-50DRA+
Leírás
SOLID STATE SWITCH, DC 5000 MHZ
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF kapcsoló IC Mobilhálózat, ISM, PCN, WCDMA, WiMAX SPDT 50ohm
Kategória
Beiktatási veszteség
3dB
Gyártó
Mini-Circuits
Teszt frekvencia
5GHz
Csomagolás
Tálca
P1dB
23dBm
Alkatrész státusza
Aktív
Impedancia
50ohm
RF típusa
Mobilhálózat, ISM, PCN, WCDMA, WiMAX
Tápfeszültség
-5V, 5V
Topológia
fényvisszaverő
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 85°C
Áramkör
SPDT
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Frekvenciatartomány
0Hz ~ 5GHz