LFCV-1752+
DigiKey raktári szám
3157-LFCV-1752+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCV-1752+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCV-1752+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCV-1752+
Leírás
LTCC LPF, DC - 17.5 GHZ, 50
Részletes leírás
19,3GHz (vágási) Frekvencia Aluláteresztő RF szűrő (rádiófrekvencia) 17,5GHz Sávszélesség 1,9dB 1210 (3225 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
LFCV-1752+ modellek
Beiktatási veszteség
1,9dB
Tokozás
1210 (3225 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Frekvencia
19,3GHz (vágási)
Méretek
0,126" H. x 0,098" Sz. (3,20mm x 2,50mm)
Sávszélesség
17,5GHz
Max. magasság
0,034" (0,87mm)