FL086-12KM+
DigiKey raktári szám
3157-FL086-12KM+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FL086-12KM+
Leírás
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 12"
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel 2,92mm - 2,92mm 0,086" hajékony kábel 12,00" (304,80mm)
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
Mini-Circuits
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Sorozat
Hossz
12,00" (304,80mm)
Csomagolás
Tasak
Kábel típusa
0,086" hajékony kábel
Alkatrész státusza
Aktív
Összesített impedancia
50 Ohms
Kialakítás
2,92mm - 2,92mm
Max. frekvencia
40 GHz
1. csatlakozó
2,92mm-es dugó
Szín
kék
1. érintkező típusa
apa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Alap típusszám
2. csatlakozó
2,92mm-es dugó