415-0210-MM500
DigiKey raktári szám
24-415-0210-MM500-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
415-0210-MM500
Leírás
COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 19.6"
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel 2,92mm - 2,92mm HP 160S 19,69" (500,00mm)
Kategória
2. érintkező típusa
apa
Gyártó
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Csomagolás
Tasak
Hossz
19,69" (500,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Kábel típusa
HP 160S
Kialakítás
2,92mm - 2,92mm
Összesített impedancia
50 Ohms
1. csatlakozó
2,92mm-es dugó
Max. frekvencia
40 GHz
1. érintkező típusa
apa
Szín
kék
Szerelési mód - 1. csatlakozó
Lengő (soros)
Tulajdonságok
árnyékolt
2. csatlakozó
2,92mm-es dugó