BW-S40W20+
DigiKey raktári szám
3157-BW-S40W20+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BW-S40W20+
Leírás
FXD ATTEN / SMA /40DB 20W ROHS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF csillapító 40dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 20W soros SMA modul
Kategória
Frekvenciatartomány
0 Hz ~ 18 GHz
Gyártó
Mini-Circuits
Teljesítmény (Watt)
20W
Sorozat
Impedancia
50 Ohms