BW-S20W20+
DigiKey raktári szám
3157-BW-S20W20+-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BW-S20W20+
Leírás
FXD ATTEN / SMA /20DB 20W ROHS
Részletes leírás
RF csillapító 20dB 0 Hz ~ 18 GHz 50 Ohms 20W soros SMA modul
Kategória
Frekvenciatartomány
0 Hz ~ 18 GHz
Teljesítmény (Watt)
20W
Sorozat
Impedancia
50 Ohms