TC1264-3.3VDBTR
DigiKey raktári szám
TC1264-3.3VDBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
TC1264-3.3VDBCT-ND - Vágott szalag (CT)
TC1264-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC1264-3.3VDBTR
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-3
EDA / CAD modellek
TC1264-3.3VDBTR modellek
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,4V / 800mA