ACHL-27.000MHZ-EK
DigiKey raktári szám
535-9194-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACHL-27.000MHZ-EK
Leírás
XTAL OSC XO 27.0000MHZ HCMOS TTL
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
27 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oszcillátor 3,3V 8-DIP, 4 kivezetéses (fél méret), Fémtok)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACHL-27.000MHZ-EK modellek
Kategória
Tápfeszültség
3,3V
Gyrt.
Frekvenciastabilitás
±30ppm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Csomagolás
Csőtár
Max. üzemi áram
40mA
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alaprezonátor
Tokozás
8-DIP, 4 kivezetéses (fél méret), Fémtok)
Típus
Méretek
0,520" H. x 0,520" Sz. (13,20mm x 13,20mm)
Frekvencia
Max. magasság (beültetve)
0,217" (5,50mm)