TC1264-3.3VDB
DigiKey raktári szám
TC1264-3.3VDB-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TC1264-3.3VDB
Leírás
IC REG LIN 3.3V 800MA SOT-223-3
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 800mA SOT-223-3
EDA / CAD modellek
TC1264-3.3VDB modellek
Csomagolás
Csőtár
PSRR
64dB (1kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
1,4V / 800mA