SMCJ150AE3/TR13 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Raktáron: 1 056
Adatlap
Direct
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
Littelfuse Inc.
Raktáron: 770
YAGEO
Raktáron: 95
YAGEO
Bourns Inc.
243V bilincs 6,2A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMCJ)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SMCJ150AE3/TR13
DigiKey raktári szám
SMCJ150AE3/TR13-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMCJ150AE3/TR13
Leírás
TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6,2A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
1500W (1,5kW)
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
150V
Átütési feszültség (min.)
167V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
243V