SMLJ150A
DigiKey raktári szám
SMLJ150ABTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMLJ150ABCT-ND - Vágott szalag (CT)
SMLJ150ABDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMLJ150A
Leírás
TVS DIODE 150VWM 243VC SMC
Gyártói standard átfutási idő
25 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
243V bilincs 12,4A Ipp TVS dióda Felületszerelt DO-214AB (SMC)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMLJ150A modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
12,4A
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
3000W (3kW)
Sorozat
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Felületszerelt
Egyirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
150V
Gyártói tokozás
Átütési feszültség (min.)
167V
Alap típusszám
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
243V