PIC32MX360F512L-80I/PT
DigiKey raktári szám
PIC32MX360F512L-80I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC32MX360F512L-80I/PT
Leírás
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Gyártói standard átfutási idő
5 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrovezérlő IC 32 bites 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
EDA / CAD modellek
PIC32MX360F512L-80I/PT modellek
RAM mérete
32K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2,3V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
80MHz