ACS715LLCTR-20A-T
DigiKey raktári szám
620-1230-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
620-1230-1-ND - Vágott szalag (CT)
620-1230-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACS715LLCTR-20A-T
Leírás
CURRENT SENSOR HE/OL 20A 8-SOIC
Vevői azonosító
Részletes leírás
áramérzékelő 20A 1 Csatorna Hall-effektus, áramkörszakadás Egyirányú 8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
EDA / CAD modellek
ACS715LLCTR-20A-T modellek
Kategória
Linearitás
±1,5%
Gyrt.
Pontosság
±1,5%
Tápfeszültség
5V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Válaszidő
3,5µs
Mért jellemző
DC
Max. üzemi áram
13mA
Érzékelő típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C
Mért áram
Polaritás
Egyirányú
Kimenet
Aránymérős, feszültség
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Érzékenység
185mV/A
Gyártói tokozás
8-SOIC
Frekvencia
DC ~ 80kHz