PIC24FJ256GA702-I/SP
DigiKey raktári szám
PIC24FJ256GA702-I/SP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ256GA702-I/SP
Leírás
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 28SPDIP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 256KB (85,5K x 24) FLASH 28-SPDIP
RAM mérete
16K x 8
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 10x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Rögzítés módja
Furatszerelt
Sebesség
32MHz
Gyártói tokozás
28-SPDIP
Csatlakoztathatóság
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Tokozás
28-DIP (0,300", 7,62mm)