PIC24FJ128GA306-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC24FJ128GA306-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC24FJ128GA306-I/PT
Leírás
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 24F Mikrovezérlő IC 16bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
PIC24FJ128GA306-I/PT modellek
RAM mérete
8K x 8
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
2V ~ 3,6V
Adatátalakítók
A/D 16x10b/12b
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
32MHz